Pracownia architektoniczna Kanon Architekci

Działając na rynku od 1987 roku, wykonuje usługi projektowe w zakresie wszystkich branż związanych z budownictwem. Projektujemy budynki mieszkalne, usługowe i przemysłowe. W naszym dorobku mamy takie obiekty jak banki, biurowce, salony samochodowe oraz szereg opracowań dla istniejących zabudowań, w tym również obiektów o charakterze zabytkowym. Wykorzystując nowoczesne technologie i najnowsze rozwiązania materiałowe przygotowujemy dokumentacje we wszystkich branżach niezbędnych do zrealizowania danego obiektu – od analiz działki, poprzez studium programowo-przestrzenne, projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, projekty technologiczne po nadzór autorski na budowie. Zależnie od wymagań Inwestora zapewniamy optymalny standard projektowania, uwzględniający analizę kosztów, potrzeby naszych Klientów jak również niepowtarzalny efekt architektoniczny.

PIOTR ZUTEREK

Urodził się w 1956 roku w Łodzi. W 1983 roku ukończył Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej. Współzałożyciel firmy. Z Wojciechem Janderem poznał się na studiach i od tamtego czasu pracują razem aż do dzisiaj.

p.zuterek@kanon-architekci.com

WOJCIECH JANDER

Urodził się w 1956 roku w Łodzi. W 1985 roku obronił dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Współzałożyciel firmy. Z Piotrem Zuterkiem tworzy projektowy duet nieprzerwanie od czasu studiów aż do dzisiaj.

w.jander@kanon-architekci.com

IZABELA JUKEL

i.jukel@kanon-architekci.com

GABRIELA PASTUSZEWSKA

g.pastuszewska@kanon-architekci.com

KAROLINA OWCZAREK

k.owczarek@kanon-architekci.com

MARTA SZUKALSKA

m.szukalska@kanon-architekci.com

KRZYSZTOF WIBIG

k.wibig@kanon-architekci.com

MARIUSZ CIEŚLAK

m.cieslak@kanon-architekci.com

HUBERT BIERNACIK

h.biernacik@kanon-architekci.com

Nasze projekty opieramy na wieloletniej współpracy z doświadczonymi pracowniami branżowymi.